http://kreskamn.webd.pl/koszulkanet/logo.jpg

Folia FLEX / FLOCK (Termotransfer)

Metoda nadruku folią FLEX jest jedną z najbardziej popularnych metod znakowania materiałów, polegającą na wycięciu grafiki w folii, a następnie na wgrzaniu jej w materiał.  Metoda ta pozwala na  otrzymywanie trwałego nadruku, lecz ogranicza ilość zastosowanych kolorów i uzyskania efektu cieniowania czy też tonowania kolorów. Dzięki elastyczności i miękkości folia FLEX jest przyjemnym w  dotyku gumowatym materiałem. Może być zarówno używana na odzieży rekreacyjnej, sportowej, roboczej czy też na innych tekstyliach takich jak futerały i torby.

Folia flex jest idealnym rozwiązaniem przy niskich nakładach nadruku.  Koszt  nadruku zależy od wielkości nadruku, liczby kolorów, skomplikowania wzoru oraz nakładu.

Dla uzyskanie ciekawszego efektu można zastosować folię FLOCK, która pokryta jest drobną strukturą „meszku”

 

Sitodruk

Metoda polegająca na nakładaniu farb na tkaniny poprzez specjalnie przygotowane do tego sita.Metoda pozwalająca na otrzymanie trwałego nadruku w żywych kolorach, oraz tworzenie efektu cieniowania i tonowania kolorów.Sitodruk jest idealnym rozwiązaniem przy dużych nakładach (od 20szt.) lub skomplikowanym  wzorze.  Koszt nadruku uzależniony jest od ilości kolorów (każdy kolor nakładany jest oddzielnie), oraz nakładu.

 

Termosublimacja

Metoda pozwalająca wykonywać  nadruki na materiałach poliestrowych.  Nadruki wykonane tą metodą  pozwalają na uzyskanie przejść tonalnych oraz światłocieni.  Termosublimacja jest idealną metodą zarówno przy niskich jak i wysokich nakładach nadruku. Koszt nadruku zależy od nakładu.

Nadruk wykonany tą technologią jest całkowicie niewyczuwalny w dotyku.

 

Nadruk bezpośredni (DTG)

Metoda nadrukowywania farby bezpośrednio na koszulkę, na specjalnej, przystosowanej do tego drukarce.  Dzięki bezpośredniemu naniesieniu nadruku na materiał, nadruk jest całkowicie niewyczuwalny w dotyku. Metoda nadruku bezpośredniego  sprawdza się idealnie przy pojedynczych jak i hurtowych zamówieniach. Koszt uzależniony jest od nakładu nadruku oraz jego rozmiaru.

Ze względu na wysoką cenę nadruku na ciemnych tkaninach w chwili obecnej oferujemy nadruki TYLKO na tkaninach białych.

 

Haft komputerowy

Haft jest najbardziej trwałą metodą znakowania odzieży,  oraz najbardziej efektywną, dającą wrażenie szlachetności produktu. Metoda ta pozwala na uzyskanie dużej ilości kolorów,  oraz różnej grubości haftu. Dzięki precyzyjnym maszynom, haft jest bardzo trwałą metodą znakowania odzieży.
Haft komputerowy sprawdza się idealnie przy znakowaniu odzieży roboczej.  Koszt haftu uzależniony jest od ilości kolorów oraz kosztu przygotowania programu.